RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL

RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL

Pondělí - Pátek 6,30 - 16,00 hod. 


V rámci našich služeb Vám nabízíme možnost ručního mytí Vašeho vozu. Rádi se postaráme o Váš soukromý či firemní automobilový park za přijatelné ceny a navíc - zákazník, který u nás servisuje svá vozidla a jehož vozový park čítá více než tři vozy, má automaticky mytí vozidel s 10% slevou.

ZÁKLADNÍ MYTÍ cena: 260 Kč

Ruční mytí povrchu vozidla, disků a podběhů kol s použitím čistících prostředků, vyčištění skel a světlometů.


ZÁKLADNÍ MYTÍ A ČIŠTĚNÍ cena: 430 Kč

Ruční mytí povrchu vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří s použitím čistících prostředků, vysušení, vyčištění skel a světlometů, základní vyčištění interiéru a zavazadlového prostoru od běžných nečistot včetně vyluxování, umytí koberečků.

KOMPLEXNÍ MYTÍ A ČIŠTĚNÍ cena: 645 Kč

Ruční mytí povrchu vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří s použitím speciálních čistících a konzervačních prostředků, odstranění zaschlého hmyzu,vysušení, vyčištění skel a světlometů, důkladné vyčištění interiéru a zavazadlového prostoru od běžných nečistot včetně vyluxování, umytí koberečků, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a ošetření vnitřních plastových a pryžových dílů vozidla.

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU MOKROU CESTOU cena: od 190 Kč

Mytí interiéru vozidla mokrou cestou - tepováním; nutno domluvit telefonicky předem, vozidlo zůstává v naší péči po dobu 24 hodin z důvodu důkladného vysušení - podrobný ceník.Možnost telefonických objednávek na 558 996 114. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.